Умови продажу автомобілів online

Шановні клієнти!

 

Пропонуємо Вам придбати в режимі он-лайн один з 15-ти автомобілів Фольксваген Beetle Pink Edition 1.4 TSI у підприємств офіційної дилерської мережі «Фольксваген» в Україні, що приймають участь у такому продажу, та яке Ви маєте можливість обрати самостійно.

Всі 15 автомобілів яскраво рожевого кольору та мають однакову комплектацію (основні характеристики), з якою Ви можете ознайомитись на сайті імпортера та на сайті кожного з обраного Вами для купівлі Автомобіля офіційного дилерського підприємства.

Ціна всіх Автомобілів є незмінною та становить 755 000 грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ.

Для цього пропонуємо Вам скористатись можливістю внести передплату за обраний Вами за № кузова Автомобіль у системі он-лайн, сплативши 10 000,00 (десять) тисяч гривень з урахування ПДВ через платіжну систему iPay.ua (ТОВ "Універсальний дата центр"). Тим самим Ви зарезервуєте за собою можливість подальшого отримання такого Автомобіля протягом 1 (одного) місяця з моменту внесення цієї передплати. Всі платежі по передплаті за цими Умовами здійснюються без комісії чи сплати будь-яких інших платежів для клієнта. 

Вказану передплату Ви маєте можливість здійснити лише після прийняття цих Умов та надання згоди на обробку Ваших персональних даних.

Після здійсненого Вами платежу представник офіційного дилерського підприємства, яке здійснює Вам он-лайн продаж Автомобіля, зв'яжеться з Вами та повідомить Вас про необхідність відвідування його салону з метою оформлення всіх необхідних документів для повної оплати і передачі Вам автомобіля та його подальшої державної реєстрації. При собі необхідно мати паспорт, код та платіжну картку з якої здійснювалась передплата.

Автомобіль передається в салоні офіційного дилерського підприємства після оформлення всіх вищевказаних документів та його повної оплати. 

Передплату за Автомобіль має здійснювати тільки власник платіжної картки, з якої вона вчинялась. І тільки така особа може в подальшому придбати Автомобіль, сплативши від свого імені та за свій рахунок його повну вартість.

У разі, якщо протягом 1 (одного) місяця з моменту продажу Автомобіля (внесення передплати) Покупець не з'являється в салоні у офіційного дилера для оформлення всіх необхідних документів для передачі Автомобіля, такий договір вважається не укладеним та всі зобов'язання сторін щодо його виконання, в т.ч., які виникли у них з приводу внесення Покупцем такої передплати, припиняються, що в подальшому не несе для кожної із сторін жодних правових наслідків, в тому числі застосування штрафних та інших санкцій, сплати збитків тощо.

В такому разі, внесена Покупцем сума передплати повертається йому в повному обсязі та тільки після підписання ним заяви на Продавця про її повернення на зазначені Покупцем реквізити з доданням оригіналів необхідних документів (для фізичної особи - паспорта та ідентифікаційного коду). 

Покупець має право розірвати договір протягом 14-ти днів з дати його укладення та внесення передплати. У такому разі, Продавець повертає Покупцю внесену ним суму передплати згідно його письмової заяви з доданням оригіналів необхідних документів (для фізичної особи - паспорта та ідентифікаційного коду клієнта). 

Будь-які претензії (вимоги) Покупців розглядаються безпосередньо офіційним дилерським підприємством. 

Усі вимоги Покупця щодо Автомобіля розглядаються після пред'явлення останнім Автомобіля та Заяви з додаванням до неї оригіналу сервісної книжки на Товар (підлягає поверненню). Якщо Покупцем Товару є фізична особа, також надається копія паспорта (копію сторінок паспорту, де зазначено прізвище, ім'я, по батькові та адреса проживання Покупця).

У випадку, коли Покупець не надав Дилерському підприємству Автомобіль та оформлену належним чином Заяву з документами визначеними вище, звернення Покупця не може бути розглянуто та вирішено. За результатами розгляду претензій дилерське підприємство повідомляє Покупця про прийняте рішення.

Більш детальна інформація з приводу розгляду претензій міститься в Умовах про гарантійні зобов'язання, що додаються до договорів купівлі-продажу автомобілів, з якими можна ознайомитися в салонах офіційних дилерських підприємств. Умови про гарантійні зобов'язання та експлуатаційна документація на Автомобіль (сервісна книжка та інструкція з експлуатації) видають клієнту після підписання всіх необхідних документів щодо передачі Автомобіля у офіційного дилерського підприємства, яке здійснює його продаж.

Гарантія на всі Автомобілі складає 2 роки без обмеження щодо його пробігу.

Дані умови продажу Автомобілів не передбачають їх періодичні поставки. Всі Автомобілі є поставленими на територію України на момент їх продажу.

Вартість телекомунікаційних послуг, визначається відповідно до Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації від 08.11.2016 № 589. У разі, якщо вартість вказаних послуг відрізняється від граничних тарифів, Покупець інформується про це додатково.  

Ця пропозиція щодо продажу зазначених 15-ти Автомобілів он-лайн діє до часу продажу останньої з їх одиниць.

Більш детальні умови продажу Автомобілів визначаються офіційними дилерськими підприємства, з якими Ви можете ознайомитись на їхніх сайтах та відвідавши салони підприємств офіційної дилерської мережі Фольксваген в Україні, що приймають участь у такому продажу он-лайн.

 

Текст згоди на обробку персональних даних:

Цим я - _______________________(ПІБ), надаю свою згоду на передбачену Законом України «Про захист персональних даних» обробку моїх персональних даних, що були повідомлені мною для здійснення придбання автомобіля он-лайн. У зв'язку із цим я дозволяю безстроково обробляти мої персональні дані з метою купівлі автомобіля, його сервісного обслуговування, гарантійної підтримки, проведення опитувань, маркетингових досліджень та пропозицій товарів, робіт, послуг. Передача наданих мною персональних даних без моєї окремої додаткової письмової згоди та мого повідомлення про це, може бути здійснена в порядку передбаченому Законом України «Про захист персональних даних» платіжним системам, через які здійснюється платіж, підприємствам офіційної дилерської мережі Дистриб'ютора/Імпортера товарів (ТОВ «Порше Україна»), Виробнику товарів, а також третіми особами, з якими Імпортером або підприємствами офіційної дилерської мережі автомобілів Фольксваген в Україні укладено договори виключно з метою, що визначена цією моєю згодою. Я повідомлений, про своє право на відкликання або обмеження моєї згоди на обробку моїх персональних даних, шляхом письмового повідомлення про це ТОВ «ПОШЕ УКРАЇНА» або обраного мною для купівлі автомобіля офіційного дилерського підприємства. Також, я повідомлений про включення наданих мною персональних даних до бази персональних даних Імпортера та його офіційних дилерських підприємств, мені відомі мої права (ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»), зрозуміло мету обробки персональних даних. Я підтверджую, що придбаваю автомобіль без використання жодного примусу та спонукання, без застосування дій нечесної підприємницької практики.

 

Застереження від шахрайських дій:

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що всі умови продажу автомобілів он-лайн, зазначені на нашому сайті та сайтах наших офіційних дилерів, є дійсними в офіційній дилерській мережі Фольксваген в Україні. Будь-яка подібна, схожа або ідентична інформація про продаж автомобілів марки Фольксваген на інших сайтах не має жодного відношення до умов продажу автомобілів он-лайн Фольксваген, яка здійснюється підприємствами офіційної дилерської мережі Фольксваген в Україні.

Офіційний імпортер та підприємства його офіційної дилерської мережі не несуть жодної відповідальності за втрати або збитки спричинені іншим особам в результаті слідування вказівкам /виконанню дій (як то сплати коштів, передачі своїх персональних даних тощо) зазначених на сайтах інших осіб, що не відносяться до підприємств офіційної дилерської мережі Фольксваген в Україні.   

 

Контактна інформація:

Більш детальну інформацію про умови продажу автомобілів он-лайн Ви може отримати в салонах  продажу автомобілів офіційних дилерських підприємств, які здійснюють такий продаж, та за телефонами їхніх служб продажу, що розміщені на сайтах офіційних дилерів.

 

Закрити
Дилери

Зарезервуйте власний Beetle Pink Edition